top of page

Primo a.s. spouští nové webové stránky!

Aktualizováno: 21. 1. 2020


Vážení zákazníci,


je nám milou povinností vás informovat o spuštění nových webových stránek naší firmy. Na adrese www.automaticke-kavovary.com se nyní dozvíte vše podstatné nejen ohledně naší obchodní společnosti. Na stránkách najdete veškeré potřebné informace o nejnovějších automatických kávovarech, nápojových a výdejových automatech a nejen to. Dozvíte se mnohé o službách spojených se servisem automatů, o poradenském servisu pro naše zákazníky, připravujeme pro vás nové články pro náš zbrusu nový blog!


Průběžně vás také budeme na našem blogu informovat, prostřednictvím tématických článků, o převratných novinkách, nejen ze světa vaření kávy. S důvěrou se můžete obracet na naše kolegy, kteří vám rádi vyjdou vstříc s jakýmkoliv dotazem, stačí využít našich kontaktů. Na stránkách naleznete také interaktivní mapu s odkazem na naši centrálu s možností využití navigace, informace o nejnovějších akcích, informace o slevách a zajímavých cenách, o historii naší společnosti.


Do budoucna pro vás také chystáme automatizovaný eshop, se systémem přihlašování pomocí sociálních sítí či emailů, s možností využití slevových voucherů v rámci speciální zákaznické sekce, či možností diskutovat různá témata spojená se novými články či novými produkty s našimi obchodními zástupci.


Do budoucna chystáme pro naše zahraniční zákazníky jazykové mutace webu a další mnohé novinky!


Redesign starých stránek zajistili naši partneři ze společnosti Gladio marketing s.r.o., která se kompletně stará o e-marketing naší společnosti. Více se o společnosti našeho partnera dozvíte na jeho webových stránkách www.gladiomarketing.com

74 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page